Skelbimų portalai

 

Tikriausiai kievienas žmogus vykdantis veiklą supranta, kad nepakanka įkurti įmonę ar elektroninę parduotuvę, reikia ir pranešti būsimiems pirkejams apie nauja prekę ar paslaugą. Tam yra nemažai būdų netik laikraščiai, radijas, televizija ir skrajutes, bet ir virtualioje erdvėje. Gana populiarus būdas tai nemokami skelbimai. Dauguma lentų yra nemokamos, bet turi papildomų mokamų paslaugų, tokiu kaip vip skelbimai, paryškinti skelbimai. Skelbimų lentų Lietuvoje yra begalo daug, bet tikrai veiksmingų yra keliasdešimt.

Vienas iš tokių portalų yra Nemokamų skelbimų ir nuorodų katalogų tinklapis apie kurį norėčiau truputį plačiau papasakoti. Adsplius.com tinklapyje malonus dizainas, visiškai nemokamas talpinimas ir aišku yra ir mokamos paslaugos Jūsų skelbimui. Taip pat yra ir mobilioji versija, Jūs bet kuriuo laiku ir vietoje galėsite susirasti reikiamą prekę ar paslaugą. Klasifikuotos kategorijos suteikia galimybę talpinti įvairios tematikos skelbimus.

Registruotiems vartotojams leidžiama nemokamai kaupti kreditus. Tai vadinasi reklamos transliavimas. Prieinamas transliavimas (rodymas) tik registruotiems vartotojams.

Kaip matote tinklapis leidžia netik surasti naujus klientus ar reikiamą prekę, bet ir naudotis nemokamai mokamomis paslaugomis.

Puslapis turi ir straipsnių katalogą ir nuorodų katalogą, taip pat orientuotas netik Lietuvoje bet ir visoje Europoje.

Maloniai kviečiame tapti pastoviais naudotojais Nemokamų skelbimų Lietuvoje ir Europoje tinklapio.